PRODUKTI

Visas Lähe siltumnīcas ir izgatavotas no augstas kvalitātes termiski apstrādātas koksnes (termokoksnes). Termokoksne ir koksnes materiāls, ko iegūst, izmantojot dabiskās metodes, siltumu un tvaiku. Termiskā modifikācija uzlabo koksnes tehniskās īpašības, un Thermowood ir netoksisks, izmēru stabils, izturīgs pret pūšanu un nesatur sveķus. To var izmantot jebkurā klimatā. Termokoksne ir klasificēta kā izturīga saskaņā ar EN 113 standartu; i., tā dabiskā izturība pret pūšanu atbilst 2. klases prasībām.

Termokoksnes īpašības:

– Izmēru stabilitāte
– Samazināts mitruma saturs
– Uzlabota izturība pret sabrukšanu
– Samazināta siltumvadītspēja
– Noņemti sveķi
– Konsekventa krāsa caur koku
– Netoksisks materiāls

Mūsu izvēlētā termokoksne ir termiski apstrādāta Skandināvijas priede. Termoksnei piemīt silts, dabisks skaistums. Visas konstrukcijas ir izgatavotas no ļoti izturīga un izturīga 92 x 42 mm materiāla.

Visi elementi ir iestikloti no 4 mm rūdīta drošības stikla atbilstoši Eiropas standartam EN 12150.

Rūdītajam stiklam ir vairākas priekšrocības. Vizuāliem nolūkiem rūdītais stikls ir daudz labāks skaidrībā. Vēji, vētras, putenis un citi laikapstākļi nevar tik viegli sabojāt stikla siltumnīcas. Arī rūdītais stikls ir drošāks, jo, saplīstot, tas sabrūk sīkos gabaliņos, kas nav asi.

Rūdīts stikls piedāvā daudz ilgāku kalpošanas laiku nekā jebkura cita veida siltumnīcas materiāls.

Visas mūsu siltumnīcas var pasūtīt ar eļļotu vai krāsotu apdari. Krāsu karti var lejupielādēt šeit.

Krāsu diagramma

Šobrīd mēs nepiedāvājam siltumnīcu izgatavošanas pakalpojumu ar īpašu risinājumu. Tomēr ir iespējams veikt dažas izmaiņas mūsu standarta modeļos.

Piemēram:

  1. Siltumnīcas abos galos durvis
  2. Papildus jumta lūkas
  3. Siltumnīca garāka par 4,95 m
lūgt piedāvājumu

Visām mūsu siltumnīcu koka detaļām ir 10 gadu garantija un aksesuāriem 2 gadi.

Garantija neattiecas uz stikla detaļām!

PASŪTĪŠANA

Lai pasūtītu siltumnīcu, lūdzu, sazinieties ar mums. Lai izpildītu pasūtījumu, mums ir jāzina šāda informācija.

  1. Izvēlēts siltumnīcas modelis
  2. Siltumnīcas apdare
  3. Vai vēlaties veikt izmaiņas siltumnīcā (pievienot durvis utt.)
  4. Vai vēlaties arī siltumnīcas uzstādīšanu?
Vēlos pasūtīt

Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai pabeigtu jūsu pasūtījumu pēc iespējas ātrāk. Parasti siltumnīcas ražošanas laiks ir aptuveni 3 nedēļas, bet sezonā (aprīlis – jūnijs) tas var būt līdz 4 nedēļām.

UZSTĀDĪŠANA

Lielākajai daļai Lähe siltumnīcu ir nepieciešams spēcīgs un stabils pamats maksimālam dzīves ciklam. Mēs iesakām stipru plākšņu vai lentu pamatu, kas izgatavots no betona.

Pamatu rasējumus varat lejupielādēt izvēlētās produkta lapas sadaļā Tehniskā informācija.

Visas Lähe siltumnīcas var uzstādīt arī neatkarīgi. Šim nolūkam mums ir visaptverošas uzstādīšanas instrukcijas, kuras var lejupielādēt no izvēlētā produkta tehniskās informācijas sadaļas.

Mūsu uzstādīšanas komanda siltumnīcas uzstādīšana parasti aizņem 1 dienu. Neatkarīgas uzstādīšanas gadījumā darbu izpildei ir vērts apsvērt 2 – 3 dienas.

Siltumnīcas uzstādīšana ir vismaz 2 cilvēku darbs, un nekad nemēģiniet to uzstādīt vienatnē!

Piedāvājam arī siltumnīcu uzstādīšanas pakalpojumus Latvijā. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.

APKOPE

Lähe siltumnīcas ir izturīgas un izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, taču pat labākajiem produktiem ir nepieciešama regulāra apkope, lai sasniegtu maksimālo paredzamo dzīves ilgumu.

Šeit varat atrast siltumnīcu apkopes rokasgrāmatu.

APKOPE CEĻVEDIS